Program Turneu 2019

Editia III 2019 Transilvania Football Festival – 17, 18, 19 MAI 2019

LiveScore - Rezultate Live, Clasamente Live

 

Fisiere pentru descarcare Program Meciuri Turneu

Ultima Actualizare a fost facuta in 15 Mai 2019 ora 14:46. Va rugam sa verificati pe fisiere daca data si ora corespund. Multumim!

Echipe Inscrise Categoria 2013 - Transilvania Football Festival - 2019
Nr. Crt. Numele Echipei Categoria
1. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2013
2. ACADEMIA DE FOTBAL SPORTING CLUJ NAPOCA 2013
3. AS VIITORUL GHERLA 2013
4. CELTA BRASOV 2013
5. CFR CLUJ NAPOCA 2013
6. CS LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2013
7. CS SPORTING CLUJ NAPOCA 2013
8. KIDS TAMPA BRASOV 2013
9. RAPID CLUJ NAPOCA 2013
10. VULTURII TARGU MURES 2013

Echipe Inscrise Categoria 2012 - Transilvania Football Festival - 2019
Nr. Crt. Numele Echipei Categoria
1. ACADEMIA LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2012
2. ACS JUNIOR C-LUNG MOLDOVENESC 2012
3. ACSF JUNIORUL CLUJ 2012
4. AS VIITORUL CLUJ 2012
5. AS ZENIT ORADEA 2012
6. C.S. FLORESTI 2012
7. CFR CLUJ NAPOCA 2012
8. CS LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2012
9. CS SPORTING CLUJ NAPOCA NEGRU 2012
10. CS SPORTING CLUJ NAPOCA PORTOCALIU 2012
11. Școala De Fotbal Florea Văetuș Hunedoara 2012
12. U CLUJ NAPOCA 2012

Echipe Inscrise Categoria 2011 - Transilvania Football Festival - 2019
Nr. Crt. Numele Echipei Categoria
1. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2011
2. ACADEMIA DE FOTBAL SPORTING CLUJ NAPOCA 2011
3. ACS JUNIOR C-LUNG MOLDOVENESC 2011
4. AS VIITORUL CLUJ NAPOCA 2011
5. AS ZENIT ORADEA 2011
6. ATLETICO TIMISOARA 2011
7. CFR CLUJ NAPOCA ALB 2011
8. CFR CLUJ NAPOCA VISINIU 2011
9. CS LUCEAFARUL 2010 CLUJ NAPOCA 2011
10. CS SPORTING CLUJ NAPOCA 2011
11. DRIBLI CLUJ NAPOCA 2011
12. Școala De Fotbal Florea Văetuș Hunedoara 2011
13. INFINYTI SPORT TARNAVENI 2011
14. LPS CLUJ NAPOCA 2011
15. LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2011
16. VULTURII TARGU MURES 2011

Echipe Inscrise Categoria 2010 - Transilvania Football Festival - 2019
Nr. Crt. Numele Echipei Categoria
1. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2010
2. ACADEMIA DE FOTBAL SPORTING CLUJ NAPOCA 2010
3. ACADEMIA MURESUL 2010
4. ACS SPORT CLUJ 2010
5. AS VIITORUL CLUJ NAPOCA ALB 2010
6. AS VIITORUL CLUJ NAPOCA ALBASTRU 2010
7. ATLETICO TIMISOARA 2010
8. BEST CLUJ NAPOCA 2010
9. BEST KIDS REGHIN 2010
10. C.S. FLORESTI 2010
11. C.S. HUNEDOARA 2010 ALB 2010
12. C.S. HUNEDOARA 2010 ALBASTRU 2010
13. C.S. MURESUL LUDUS 2010
14. C.S. SPORTING CLUJ NAPOCA NEGRU 2010
15. C.S. SPORTING CLUJ NAPOCA PORTOCALIU 2010
16. CFR CLUJ NAPOCA ALB 2010
17. CFR CLUJ NAPOCA VISINIU 2010
18. CS JUNIORUL AIUD 2010
19. ENERGIA PLIMOB SIGHET 2010
20. Școala De Fotbal Florea Văetuș Hunedoara 2010
21. LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2010
22. SCOALA DE FOTBAL DAMIAN MILITARU 2010
23. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI 2010
24. VIITORUL GHERLA 2010
25. VULTURII TARGU MURES 2010

Echipe Inscrise Categoria 2009 - Transilvania Football Festival - 2019
Nr. Crt. Numele Echipei Categoria
1. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2009
2. ACADEMIA MURESUL 2009
3. ACADEMIA SPORTING CLUJ NAPOCA 2009
4. ACS ZENIT SIBIU ALB 2009
5. ACS ZENIT SIBIU ALBASTRU 2009
6. AS COPSA MICA 2009
7. AS VIITORUL CLUJ ALB 2009
8. AS VIITORUL CLUJ ALBASTRU 2009
9. AS VIITORUL GHERLA 2009
10. ATLETICO TIMISOARA 2009
11. BEST CLUJ NAPOCA 2009
12. CFR CLUJ NAPOCA 2009
13. CS DRIBLI CLUJ NAPOCA 2009
14. CS LUCEAFARUL 2010 CLUJ NAPOCA 2009
15. CS LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2009
16. CS SOIMII TARNAVENI 2009
17. CS SPORTING CLUJ NAPOCA NEGRU 2009
18. CS SPORTING CLUJ NAPOCA PORTOCALIU 2009
19. CS TRANSILVANIA SEEDS CLUJ NAPOCA 2009
20. CS VULTURII TARGU MURES 2009
21. Școala de Fotbal Florea Văetuș Hunedoara 2009
22. JUNIORUL SATU MARE 2009
23. METALURGISTUL CUGIR 2009
24. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI 2009
25. SPORTING REGHIN 2009
26. VIITORUL ARAD 2009

Echipe Inscrise Categoria 2008 - Transilvania Football Festival - 2019
Nr. Crt. Numele Echipei Categoria
1. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2008
2. ACADEMIA DE FOTBAL SPORTING CLUJ NAPOCA 2008
3. ACS ALMA SIBIU 2008
4. ACS SEPSI OSK SFANTU GHEOGHE 2008
5. ACS SORII JUNIORS LUPENII 2008
6. ACS SPORT CLUJ 2008
7. ARDEALUL BN 2008
8. ARDEALUL CLUJ 2008
9. C.S. HUNEDOARA 2008
10. C.S. LUCEAFARUL 2010 CLUJ NAPOCA 2008
11. CFR CLUJ NAPOCA 2008
12. CS LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2008
13. CS SPORTING CLUJ NAPOCA 2008
14. JUNIORUL AIUD 2008
15. JUNIORUL SATU MARE 2008
16. SCOALA DE FOTBAL DAMIAN MILITARU 2008

Echipe Inscrise Categoria 2007 - Transilvania Football Festival - 2019
Nr. Crt. Numele Echipei Categoria
1. A.S. ATHLETIC SURA MARE 2007
2. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2007
3. ACADEMIA DE FOTBAL SPORTING CLUJ NAPOCA 2007
4. C.S. ATLETIC ZALAU 2007
5. C.S. HUNEDOARA 2007
6. CELTA BRASOV 2007
7. CFR 1907 CLUJ 2007
8. CFR 1907 CLUJ VISINIU 2007
9. CS DINAMO LEONARD ORADEA 2007
10. CS LUCEAFARUL CLUJ NAPOCA 2007
11. CS OLIMPIA AIUD 2007
12. CS SOMESUL GILAU 2007
13. CS SPORTING CLUJ NAPOCA 2007
14. LPS BISTRITA 2007
15. SCOALA DE FOTBAL DAMIAN MILITARU 2007
16. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI 2007